Pompy ciepła

Pompy ciepła

Zrezygnuj z paliw i ogrzewaj swój dom słońcem przez cały rok

Powietrzne pompy ciepła to wydajne i efektywne urządzenia, które można wykorzystać nie tylko do ogrzewania budynków w sezonie zimowym, lecz także chłodzenia w upalne letnie dni.

Najlepiej sprawdzają się w nowych, energooszczędnych budynkach. Nie znaczy to jednak, że właściciele starszych, a nawet zupełnie starych domów powinni o takim źródle ciepła zapomnieć. W przypadku starszych nieruchomości istotne jest dobranie pompy o odpowiedniej mocy i sprawdzenie, czy istniejąca instalacja centralnego ogrzewania nie wymaga remontu lub wymiany.

Wszystkim naszym klientom zainteresowanym zakupem pompy ciepła proponujemy wykonanie bezpłatnego audytu pod kątem możliwości i opłacalności zamontowania takiego urządzenia.

Oczywiście najlepiej jest połączyć pompę ciepła z fotowoltaiką. Odpowiednio dobrana instalacja pozwoli cieszyć się nie tylko darmowym prądem, lecz także ogrzewaniem lub chłodzeniem budynku.

W naszej podstawowej ofercie mamy dwa zestawy pomp ciepła. Na potrzeby naszych klientów dobieramy także inne urządzenia spośród dostępnych na europejskim rynku. Zawsze dbamy o to, by proponowane przez nas urządzenia spełniały wysokie standardy jakości.