Jednym z założycieli Metis Polska jest Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych


Najwyższa dbałość o bezpieczeństwo
Jednym z założycieli Metis Polska jest rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Codziennie bada, sprawdza i ocenia poprawność instalacji PV w całej Polsce. Jego obszerna wiedza oraz bezkompromisowość w kwestii bezpieczeństwa gwarantują ochronę przed pożarem, zwarciem instalacji lub innymi zdarzeniami, o których zazwyczaj się nie wspomina.

Profesjonalizm działania
W każdym naszym kroku stawiamy na profesjonalizm. Podczas audytu energetycznego, nasi doradcy analizują Państwa potrzeby oraz wypracowują najbardziej efektywne rozwiązania. Ekipy montażowe, które z nami współpracują, to specjaliści z dużym doświadczeniem.

Kompleksowość obsługi
Sami lubimy być dobrze obsłużeni. W taki sam sposób podchodzimy do każdego naszego klienta. Dlatego w swojej ofercie zadbamy o każdy szczegół Państwa inwestycji. Niezależnie od tego czy potrzebna jest pomoc przy finansowaniu, składaniu dokumentów, wykonywaniu przeglądów okresowych czy przekazaniu niezbędnej wiedzy jak funkcjonuje instalacja PV - my zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szybkość działania
Nic tak człowieka nie złości jak bezczynne czekanie. Organizując pracę naszej firmy dbamy, aby nie było straconych dni. Zawsze w taki sposób planujemy montaż, aby mogli się Państwo cieszyć darmowym prądem jak najszybciej.

Dbałość o środowisko
Środowisko nie jest dla nas pustym sloganem. Wprost przeciwnie - dbałość o czyste i zdrowe otoczenie jest wpisana w nasze DNA. Bardzo zależy nam na tym, aby nasze dzieci, wnuki i prawnuki żyły w czystej i pięknej Polsce. Każdy z Nas jest od zawsze zaangażowany w ekologię, wspiera inicjatywy związane z recyklingiem oraz ekologicznym ogrodnictwem.

Zadzwoń po bezpłatną wycenę

+48 571 225 200Call Now Button