Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma

Maciej
Prezes Metis Polska: odpowiada za bieżące zarządzanie organizacją, finansowanie, obszar prawny oraz administrację. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi strukturami, jest aktywnym inwestorem oraz przedsiębiorcą. Od lat trenuje narciarstwo i jest zdecydowanie najszybszym dyrektorem finansowym na śniegu.

Joanna
Dyrektor ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych, Członek Zarządu: w Metis Polska dba o bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych naszych Klientów. Ma kilkunastoletnie doświadczenie jako rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Na co dzień zawodowo dobiera czynne i bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków, obiektów, urządzeń i instalacji PV. Współpracuje z Waldkiem, żeby każda nasza instalacja fotowoltaiczna była prawidłowo zaprojektowana i wykonana tak, by zminimalizować ryzyko jej pożaru. Amerykański sen spełniła, jeżdżąc do pożarów z legendarnym Fire Department City of New York.

Marcin
Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju, Członek Zarządu: w Metis Polska odpowiada za działania operacyjne oraz zarządzanie sprzedażą. Jego celem jest wspierać od A do Z proces związany ze sprzedażą oraz obsługą Klienta. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu, HR oraz sprzedaży. W jego krwi płynie nie tylko prąd, lecz również benzyna – od wielu lat ściga się amatorsko w rajdach.

Aleksandra
Wszyscy znają Olę. Dlaczego? Ponieważ to Ola odpowiada w Metis Polska za rekrutację i dobór kadry. Jako specjalistka ds. Rekrutacji i HR jest w kontakcie z pracownikami oraz skrupulatnie weryfikuje osoby, które mają dołączyć do Metis Polska. Po pracy zajmuje się hodowlą roślin i fotografią analogową. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem kariery u nas, napisz do Oli wiadomość: ola.okraska@metispolska.pl

Waldemar
Manager Działu Technicznego, techniczne koło zamachowe naszej firmy. Absolwent technologii energii odnawialnych w SGGW. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, współtworzył największą organizację w sektorze PV w Polsce. Odpowiada za cały proces projektowania oraz instalacji systemów, które przygotowujemy dla naszych Klientów. Jest odpowiedzialny także za dobór komponentów znajdujących się w naszej ofercie. Ponadto wspiera sieć sprzedaży w najtrudniejszych tematach związanych z energetyką. Lubi eskapady w dalekie i gorące zakątki świata

Back to Top
Zostaw numer, zdobądź informacje - zadzwonimy do Ciebie.