Instalacja fotowoltaiczna

Obniż rachunki za prąd i postaw pierwszy krok na drodze do zielonej energii

Naszym Klientom proponujemy kompleksową usługę montażu instalacji fotowoltaicznej. Bazujemy tylko na najwyższej jakości sprawdzonych komponentach renomowanych firm. Montaż instalacji wykonują doświadczone ekipy, z których każda ma na swoim koncie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy po kilkadziesiąt megawatów.

Montujemy mikroinstalacje o mocy do 50kW oraz większe elektrownie fotowoltaiczne na dachu lub gruncie. Realizujemy inwestycje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, rolników oraz wspólnot mieszkaniowych. W cenie każdej instalacji powyżej 10 kW zapewniamy statykę dachu. W naszej ofercie mamy także carporty i pompy ciepła.

Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa przeciwpożarowego naszych instalacji. Jednym z założycieli Metis Polska jest rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, który ma w swoim portfolio uzgodnienia pod względem ochrony przeciwpożarowej projektów instalacji fotowoltaicznych.

Nasi Klienci mają w umowie zagwarantowaną 5-letnią gwarancję uzysku – jeśli wykonana przez nas instalacja nie osiągnie założonej w projekcie efektywności – dopłacimy do rachunków za prąd.

Gwarantujemy kompleksową obsługę – od bezpłatnej, specjalistycznej wyceny, po załatwienie wszystkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci.

Istnieje także możliwość sfinansowania części lub całości instalacji preferencyjnym kredytem w naszym banku partnerskim.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Back to Top
Zostaw numer, zdobądź informacje - zadzwonimy do Ciebie.